Logo VWC Nijmegen

Ons team

Ido Boswinkel

Ido Boswinkel

i.boswinkel@sterker.nl Directeur

Maaike Nawijn

Maaike Nawijn

m.nawijn@vwc-nijmegen.nl Adviseur Vrijwilligerscentrale Beleid | lobby | verwerven subsidies 06 - 52 55 34 60

Peter Schoenmakers

Peter Schoenmakers

p.schoenmakers@vwc-nijmegen.nl Projectmanager Coördinatie uitvoering dienstverlening en projecten 06 - 25 63 65 61

Ria de Boer

Ria de Boer

r.deboer@vwc-nijmegen.nl Managementassistent Secretariële en administratieve ondersteuning 06 - 21 37 08 40

Froukje Gazquez

Froukje Gazquez

f.gazquez@vwc-nijmegen.nl Vrijwilligersconsulent, Reguliere dienstverlening, Bemiddeling vrijwilligers & organisaties 06 - 22 15 79 92

Mariska Luyer

Mariska Luyer

m.luyer@vwc-nijmegen.nl | Consulent Bemiddelingscentrum | Bemiddeling vrijwilligers & organisaties | 06 - 34 00 02 23

Lianne Bongers

Lianne Bongers

l.bongers@vwc-nijmegen.nl Senior projectmedewerker Jongeren l nieuwsbrieven | maatschappelijke diensttijd l Music Moves 06 – 21 42 22 27

Michelle Korstanje

Michelle Korstanje

m.korstanje@vwc-nijmegen.nl PR- en communicatie medewerker Social media | copy | Vrijwilligersacademie 06 - 21 40 86 32

Henry Schouten

Henry Schouten

h.schouten@vwc-nijmegen.nl | Projectcoördinator Project Bijzonder Werkt | 06 43 21 55 18

Judith Mulder

Judith Mulder

j.mulder@vwc-nijmegen.nl Informatie-ontwerper | adviseur (firMM communicatie) Communicatie l PR l social media

Martijn Lemstra

Martijn Lemstra

Vrijwilligerscoördinator GVO de Klup | 0619719229 | m.lemstra@vwc-nijmegen.nl

Albert Blom

Albert Blom

Vrijwilliger Google Analytics

Jochem de Cock

Jochem de Cock

Vrijwilliger vacaturebank en Vrijwilligersacademie

Jacqueline Schlicher

Jacqueline Schlicher

Vrijwilliger vacaturebank

Cor van Norel

Cor van Norel

Vrijwilliger Vrijwilligersacademie en Expertisebureau