Logo VWC Nijmegen

Ons team

Ido Boswinkel

Ido Boswinkel

i.boswinkel@sterker.nl Directeur

Maaike Nawijn

Maaike Nawijn

m.nawijn@vwc-nijmegen.nl Adviseur Vrijwilligerscentrale Beleid | lobby | verwerven subsidies 06 - 52 55 34 60

Peter Schoenmakers

Peter Schoenmakers

p.schoenmakers@vwc-nijmegen.nl Projectmanager Coördinatie uitvoering dienstverlening en projecten 06 - 25 63 65 61

Ria de Boer

Ria de Boer

r.deboer@vwc-nijmegen.nl Managementassistent Secretariële en administratieve ondersteuning 06 - 21 37 08 40

Froukje Gazquez

Froukje Gazquez

f.gazquez@vwc-nijmegen.nl Vrijwilligersconsulent reguliere dienstverlening Bemiddeling | vrijwilligers | organisaties 06 - 22 15 79 92

Mariska Luyer

Mariska Luyer

m.luyer@vwc-nijmegen.nl Medewerker Bemiddelingscentrum Bemiddeling | vrijwilligers | organisaties 06 - 34 00 02 23

Lianne Bongers

Lianne Bongers

l.bongers@vwc-nijmegen.nl Senior projectmedewerker Jongeren l nieuwsbrieven | maatschappelijke diensttijd l Music Moves 06 – 21 42 22 27

Door Hooijer

Door Hooijer

Door Hooijer d.hooijer@vwc-nijmegen.nl Projectmedewerker (Neshipae) Project Gezamenlijke Aanpak (GA) 06 - 82 45 54 52

Henry Schouten

Henry Schouten

h.schouten@vwc-nijmegen.nl Projectcoördinator Project Bijzonder Werkt & Doorstart! 06 43 21 55 18

Michelle Korstanje

Michelle Korstanje

m.korstanje@vwc-nijmegen.nl PR- en communicatie medewerker Social media | copy | Vrijwilligersacademie 06 - 21 40 86 32

Judith Mulder

Judith Mulder

j.mulder@vwc-nijmegen.nl Informatie-ontwerper | adviseur (firMM communicatie) Communicatie l PR l social media

Albert Blom

Albert Blom

Medewerker Analytics

Jochem de Cock

Jochem de Cock

Medewerker vacaturebank en Vrijwilligersacademie

Jacqueline Schlicher

Jacqueline Schlicher

Medewerker vacaturebank

Cor van Norel

Cor van Norel

Medewerker Vrijwilligersacademie en Expertisebureau

Wendy

Medewerker fotografie